پشتیبانی طلایی Golden Support آفاق چیست؟

Golden Support چیست؟

در کنار محتوای بسیار مناسب در بخش آیلتس پلاس، تیم پشتیبانی مرکز آیلتس آفاق برای کمک بیشتر به کاربران پکیج NEW Forward To IELTS در کنار کیفیت منحصر به فرد و قیمت اقتصادی و محتوای آموزشی متناسب با نیاز داوطلبین آزمون آیلتس، اقدام به ایجاد خدمات پشتیبانی خاص خود کرده است. این خدمات که به نام گلدن ساپورت معرفی شده است شامل دو بخش اساسی است، پشتیبانی فنی و پشتیبانی آموزشی.

در بخش پشتیبانی فنی از طریق سیستم تیکتینگ در پنل کاربری میتوانید درخواستهای پشتیبانی خود را ارسال نمایید. پشتیبانی فنی در دو قسمت سایت و نرم‌افزار به درخواستهای شما پاسخ می‌دهد. قسمت سایت به رفع مشکلات شما دراستفاده ازسایت اختصاص دارد و قسمت نرم‌افزار مشکلات احتمالی شما در استفاده از نرم‌افزار اختصاصی را پوشش می‌دهد.

در بخش پشتیبانی آموزشی چندین قسمت مختلف برای کمک به کاربران در جهت رفع مشکلات آموزشی و ساده تر کردن مسیر یادگیری قرار داده شده است که در اینجا بصورت اجمالی به آنها خواهیم پرداخت.

  1. وبینارهای رایگان توسط استاد کیهانی:

این وبینارها بصورت دوره ای برگزار میشوند و در هر سال 3 دوره از این وبینارها را خواهید داشت. هر کاربر میتواند بسته به نیاز خود در 12 جلسه از این وبینارها که در مهارت های مختلف برگزار میشوند بصورت کاملا رایگان شرکت نماید. مثلا کاربری ممکن است در بخش ریدینگ مشکل داشته باشد و بخواهد در چندین جلسه حل تمرین و وبینار در همین مهارت شرکت کند و یا کاربر دیگری بخواهد در چند مهارت متفاوت در وبینارها در زمان های متفاوت شرکت کند. در این وبینارها حل تمرین خواهید داشت و تکنیک های تدریس شده در پک مجدد بصورت عملی برای شما بر روی آزمون های برگزار شده قبلی مرور خواهد شد.

  1. پشتیبانی در اینستاگرام:

تمام کاربران با ارسال کد لایسنس اختصاصی خود به پیج ساپورت در اینستاگرام به آدرس afaq.ielts.pack.support@ و درخواست فالو کردن به مجموعه بزرگ کاربران پکیج خودآموز NEW Forward To IELTS بپیوندند. در طول مطالعه میتوانید سوالات آموزشی خود را در قالب عکس، ویدیو، فایل صوتی و یا متن در دایرکت این پیج مطرح نمایید و در زمان کوتاهی پاسخ سوال خود را از یکی از کارشناسان آموزش مجموعه دریافت نمایید.

  1. لایو رفع اشکال و مصاحبه رایگان:

در پیج اینستاگرام afaq.ielts.pack.support@، که تمامی کاربران پکیج NEW Forward To IELTS میتوانند در آن عضو شوند، هر هفته دو لایو آموزشی در روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 16 برگزار میشود. از 48 ساعت قبل باکس سوال برای کاربران در این پیج قرار داده میشود که بتوانند سوالات خود را مطرح نمایند و با حضور در لایو پاسخ خود را دریافت کنند. همچنین در این لایوها از کاربرانی که تمایل داشته باشند درخواست میشود در لایو حضور یابند و در مصاحبه آیلتس شرکت کنند. در انتهای هر مصاحبه نیز فیدبک به همراه نقاط قوت و ضعف کاربران به آنها اعلام میشود که میتواند در فرآیند یادگیری بسیار مفید باشد.

  1. تصحیح رایتینگ:

آخرین سرویس قابل ذکر در بخش گلدن ساپورت نیز تصحیح رایتینگ است. کاربران پکیج NEW Forward To IELTS میتوانند با ارسال رایتینگ های خود و پرداخت هزینه تصحیح، نمره دقیق رایتینگ هایشان را به همراه نمره جداگانه برای هر یک از معیارها دریافت نمایند. همچنین در فیدبک ارسالی نقاط قوت و ضعف شما و راهکارهایی برای بهتر شدن رایتینگ نیز به شما ارائه خواهد شد.

استاد کیهانی در ویدیوهای زیر شما را با Golden Support بیشتر آشنا می‌کنند: