معرفی پکیج های آموزش آیلتس آفاق

آشنایی اجمالی با دورۀ جامع NEW Forward To IELTS

کمی بیشتر با این پکیج آشنا شوید...
  • بیان و بررسی تکنیک‌های آزمون آیلتس و پوشش کامل هر چهار مهارت
  • آموزش قدم به قدم نگارش essay
  • روش تحلیل و آموزش نگارش نمودارها، جدول و دیاگرام‌ها و…
  • آموزش جزء به جزء انواع نامه‌ها برای داوطلبین General Training Module
  • نحوۀ پاسخگویی به انواع سؤال‌های Reading 
  • تحلیل انواع سؤالات آزمون شنیداری و روش پاسخگویی به آنها
  • تحلیل بارم‌بندی مصاحبه و آموزش روش آماده شدن برای مصاحبۀ آیلتس
  • بسیاری از سوالات شما دربارۀ آزمون با این پکیج پاسخ داده می‌شود.
  • تدوین و تدریس شده توسط اساتید مطرح زبان و آیلتس ایران
  • ضبط شده در استودیوی مجهز با کیفیت بالا به همراه موشن‌گرافی

ویژگی های پکیج آیلتس

با خرید این پکیج چه چیز هایی بدست می آورید

برنامه‌ریزی کامل آموزشی

تمامی مراحل آموزش شما توسط پلنر 120 روزه آفاق، برنامه ریزی می شود.

فایل‌های کمک آموزشی

با خرید این پکیج، به پیش از 900 فایل کمک آموزشی شامل ویدیو، صوت، تمرین و کتاب دسترسی خواهید داشت.

آموزش کامل آیلتس

چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس در این پکیج آموزش داده می شود.

پشتیبانی کاربران دوره

کاربران این پکیج، در موارد آموزشی و فنی توسط تیم پشتیبانی آفاق، پشتیبانی خواهند شد.

IMG_20201201_154040_511-500x500-removebg-preview

معرفی مدرس گردآورندۀ این پکیج

چرا پکیج آیلتس با ارزش است؟

استاد هادی کیهانی در سطوح مختلف زبان انگلیسی در بسیاری از آموزشگاه‌های زبان انگلیسی و مراکز آموزش عالي کشور، 33 سال سابقۀ تدریس دارند. ایشان در طول این سال‌ها هزاران زبان‌آموز و مدرس را در سطوح مختلف تربیت کرده‌اند.
استاد کیهانی به‌عنوان یکی از نخستین افرادی که در ایران به آموزش آیلتس پرداخته‌، سال‌ها سابقۀ تدریس در دوره‌های بین‌المللی و آزمون‌های سطوح عالی را نيز دارند.
ایشان از سال 1375 به تدریس و تربیت داوطلبان و مدرسان آیلتس مشغول شده و طراحی دوره‌ها و منابع تدریس آیلتس را بر‌عهده داشته‌اند. پکیج خودآموز NEW Forward To IELTS حاصل سال‌ها تجربیات  ایشان در عرصۀ آموزش آزمون آیلتس است که به‌عنوان هدیه‌ای گرانبها در دسترس تمامی افرادی قرار گرفته که قصد آماده‌ شدن جهت شرکت در آزمون آیلتس را دارند.

توضیحات ویدیویی تدریس 4 مهارت اصلی آیلتس

بهتر است همان اول با کیفیت تدریس استاد آشنا شوید
Edit Content

مهم‌ترین بخش مهارت نگارش در آزمون آیلتس که به عنوان (Task2) شناخته می‌شود دو سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد در این بخش از نگارش داوطلبین آزمون باید یک مقاله با حداقل 250 کلمه بنویسند. موضوعات این مقاله‌ها در آیلتس بیشتر در حوزۀ مسائل اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، زیست محیطی و … می‌باشد.

این مهارت در پکیج شامل 40 ویدئو آموزشی می باشد. در این ویدئو ها ابتدا مروری بر نکات مهم و اصولی دستوری مورد نیاز در مقاله نویسی انجام شده و سپس به صورت گام به گام روش نگارش یک مقاله تشریح شده و نمونه های تحلیل شده مقاله ها نیز در ادامه ارائه شده است.

در کتاب همراه این مهارت تمامی نکات به صورت جزء به جزء آموزش داده شده و نمونه های بسیاری از مقاله های مناسب در اختیار داوطلبین قرار داده شده است.

در کنار محتوای آموزشی پکیج به صورت رایگان می توانید از پلنر همراه جهت نظم بخشیدن به روند آموزشی خود بهره ببرید.

در این ویدیو شما با محتوای بخش Task2 نگارش آزمون آیلتس در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شوید. استاد کیهانی دربارۀ محتوای ویدیویی، فصل‌های کتاب و تمرینات مکمل توضیحات کافی را ارائه کرده‌اند. در ذیل این ویدیو نیز تصویر سرفصل‌های ویدیویی پکیج در این بخش را می‌بینید.

Edit Content

در آزمون نگارش هر داوطلب باید دو متن بنویسد در ماژول آکادمیک این آزمون در (Task1) داوطلب باید متنی با حداقل 150 کلمه بنویسد این متن یک سوم نمرۀ نگارش را می‌سازد در این بخش متن باید به توصیف علمی یک نمودار، جدول، دیاگرام و… بپردازد.

این مهارت شامل 9 ویدئو آموزشی می باشد که به صورت قدم به قدم نحوه نگارش گزارش نویسی گراف ها، جدول ها، نقشه ها و دیاگرام ها را آموزش داده است.

در کتاب همراه این ویدئو ها به صورت بخش به بخش نحوه نگارش Introduction, Overview and Body Paragraphs توضیح داده شده است.در کتاب با کلمات و لغات مورد نیاز برای نگارش این تسک نیز آشنا خواهید شد.کتاب شامل مثال ها و تمرین های متعدد در هر یک از انواع این تسک میباشد.

در کنار کتاب و ویدئو های آموزشی می توانید از پلنر رایگان که شامل برنامه ریزی روزانه و تمرین های مکمل مورد نیاز شما جهت نظم بخشیدن به آماده سازی داوطلبین است نیز بهره بگیرید.

در این ویدیو شما با محتوای Task1 ماژول آکادمیک در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شوید استاد کیهانی در این ویدیو توضیحات کاملی دربارۀ سرفصل‌های کتاب و ویدیوهای آموزشی این پکیج و همچنین تمرینات مکمل ارائه شده در سایت می‌دهند. در ذیل این ویدیو نیز سرفصل‌های ویدیویی پکیج در این بخش را می‌بینید.

Edit Content

داوطلبینی که باید در ماژول General Training آزمون آیلتس شرکت کنند باید در Task1 مهارت نگارش یک نامه بنویسند. این نامه نیز همانند Task1 آکادمیک باید حداقل 150 کلمه داشته باشد و یک سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد. این نامه می‌تواند نامه‌ای رسمی یا غیررسمی باشد و شامل انواع مختلف نامه‌ها ازقبیل نامه‌های درخواست، نامه‌های عذرخواهی، نامه‌های شکایت و… می‌باشد.

در این مهارت 10 ویدیو آموزشی جهت فراگیری نامه نگاری در task 1  این آزمون وجود دارد.در هر یک از ویدئو ها انواه نامه ها به صورت formal و informal آموزش داده شده است.

در کتاب همراه این ویدیو نیز به صورت جز به جز لغات مورد نیاز و نحوه نگارش هر یک از نامه ها به همراه نمومه های مختلف از نامه ها ارائه شده است.

در کنار محتوا میتوانید از پلنر رایگان و فایل ها و تمرین های مکمل برای نظم بخشیدن به روند آماده سازی خود نیز استفاده کنید.

این ویدیو شما را با محتوای کتاب که انواع نامه‌ها و روش نگارش هرنوع نامه به دو صورت رسمی یا غیررسمی است و همچنین ویدیوهای پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. استاد کیهانی همچنین توضیحاتی دربارۀ تمرینات مکمل طراحی شده در سایت ارائه می‌کنند.

Edit Content

مهارت شنیداری بیست‌و‌پنج درصد نمره کل آزمون آیلتس را می‌سازد. آزمون شنیداری آیلتس شامل چهار فایل می‌باشد که در هر کدام داوطلب باید به ده سوال پاسخ دهد.

در 13 ویدئو این مهارت ابتدا با مهارت های پایه و اصلی خواندن آشنا می شود و سپس نحوه برخورد با انواع سوالات آزمون Reading از قبیل Gap Filling, … آشنا خواهند شد و مثال های مختلفی را فرا خواهند گرفت و با تکنیک های پاسخ گویی به سوالات آشنا خواهند شد.

در کتاب همراه این ویدئو ها نیز قدم به قدم با مهرات های مورد نیاز خواندن آشنا خواهید شد و هر درس را به همراه ویدئو پکیج جلو خواهید رفت.

در کنار محتوای پکیج می توانید از پلنر رایگان و فایل های آموزش لغت و تمرین های مکمل برای نظم بخشیدن به رومد آماده سازی خود نیز استفاده کنید.

این ویدیو شما را با محتوای ویدیویی و کتاب Listening پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. در ذیل این ویدیو شما تصویر محتوای سرفصل‌های ویدیویی پکیج را مشاهده می‌کنید.

Edit Content

مصاحبۀ آزمون آیلتس بیست‌وپنج درصد نمرۀ کل هر داوطلب را بوجود می‌آورد. معمولاً این مصاحبه در روزی جدا از سه مهارت دیگر برگزار می‌شود و نزدیک به پانزده دقیقه طول می‌کشد. مصاحبه آیلتس شامل سه بخش است که استاد کیهانی توضیح کامل در این باره و محتوای و سرفصل‌های کتاب Speaking و همچنین ویدیوهای آموزشی بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” ارائه می‌دهند.

در این مهارت 9 ویدئو آموزشی قرار دارد.در این ویدئو ها به صورت تفضیلی تمامی نکات مهم برای کسب نمرات بالا و مشکلات رایج شرکت کنندگان به همراه راه حل ارائه شده است.مصاحبه های واقعی در کنار توضیحات کامل به شما کمک خواهد کرد بهترین استراتژی ها را برای کسب نمرات بالا اتخاذ کنید.

در کتاب Speaking موجود در پکیج نیز لغات بسیار کاربردی و همچنین مثال هایی از مصاحبه های کامل وجود دارد که به شما کمک میکند توانایی ایده پردازی خود را قوی کنید.

در کنار محتوای پکیج میتوانید از ویدئو ها و مثال های موجود در پلنر استفاده نمایید تا مفاهیم موجود در پکیج را به صورت کاربردی فرا بگیرید.

این ویدیو همچنین شما را با محتوای تمرینات تکمیلی موجود در سایت آشنا می‌کند. در ذیل ویدیو شما تصویر سرفصل‌های بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” را دارید.

 
Edit Content

مهارت شنیداری بیست‌ و‌ پنج درصد نمره کل آزمون آیلتس را می‌سازد. آزمون شنیداری آیلتس شامل چهار فایل می‌باشد که در هر کدام داوطلب باید به ده سوال پاسخ دهد.

در این ۹ ویدیوی آموزشی در مورد مهارتهای مورد نیاز برای بخش Listening به صورت جز به جز صحبت شده و در مورد هریک از انواع سوالات احتمالی در مورد Listening در آزمون آیلتس به صورت تشریحی و کامل صحبت شده است
کتاب Listening موجود در پکیج نیز در فصل اول انواع سوالات و روش جواب دادن آنها را بیان کرده و در ادامه نیز تمرین ها و مثالهای متنوعی برای هریک از 4 بخش Listening ارائه شده است.
در کنار ویدیو ها و کتاب موجود در پکیج، برنامه ریزی رایگان به همراه فایل های صوتی آموزشی و روش های مطالعه نیز در وب سایت ارائه شده است که به شما کمک می کند به بهترین نحو خود را برای این مهارت آماده کنید.

این ویدیو شما را با محتوای ویدیویی و کتاب Listening پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. در ذیل این ویدیو شما تصویر محتوای سرفصل‌های ویدیویی پکیج را مشاهده می‌کنید.

نمونه هایی از تدریس استاد در پکیج آیلتس