معرفی پکیج های آموزش آیلتس آفاق

بهترین پکیج آموزش آیلتس ایران

new forward to ielts

دوره آموزشی آمادگی آزمون آیلتس “مرکز آیلتس آفاق” با نام ” New Forward To IELTS ” منحصر به فرد‌ترین و با کیفیت ترین دوره آمادگی آزمون آیلتس در ایران محسوب می‌شود چرا که از قابل فهم‌ترین و دقیق‌ترین متد آموزش با تجربه بالای استاد کیهانی مکملی شده تا انتقال مطالب به ساده ترین و موثرترین شکل ممکن اتفاق بیفتد.

مرکز آیلتس آفاق بعنوان یکی از برترین مراکز تخصصی آموزش آیلتس ایران، ارائه دهنده انواع پکیج های آیلتس آکادمیک و جنرال است. ما با پشتیبانی منحصر بفرد “Golden Support” قدمی نو در جهت آموزش راه دور آیلتس برداشته ایم. ما به خود میبالیم که در مسیر رسیدن شما به پله های موفقیت با شما هستیم.

آموزش قدم به قدم چهار مهارت آیلتس با:

  • 36 ساعت ویدیو آموزشی
  • کتاب های تخصصی تالیف استاد کیهانی (مرکز آفاق)
  • برنامه ریز ۱۲۰ روزه آیلتس
  • پشتیبانی انحصاری گلدن ساپورت Golden Support
  • مکمل های آموزشی (پادکست ها و …)

جهت خرید با تخفیف با ما در ارتباط باشید

Hidden
Hidden
Hidden

بهترین پکیج آموزش آیلتس ایران

new forward to ielts

دوره آموزشی آمادگی آزمون آیلتس “مرکز آیلتس آفاق” با نام “New Forward To IELTS” منحصر به فرد‌ترین و با کیفیت ترین دوره آمادگی آزمون آیلتس در ایران محسوب می‌شود چرا که از قابل فهم‌ترین و دقیق‌ترین متد آموزش با تجربه بالای استاد کیهانی مکملی شده تا انتقال مطالب به ساده ترین و موثرترین شکل ممکن اتفاق بیفتد.

مرکز آیلتس آفاق بعنوان یکی از برترین مراکز تخصصی آموزش آیلتس ایران، ارائه دهنده انواع پکیج های آیلتس آکادمیک و جنرال است. ما با پشتیبانی منحصر بفرد “Golden Support” قدمی نو در جهت آموزش راه دور آیلتس برداشته ایم. ما به خود میبالیم که در مسیر رسیدن شما به پله های موفقیت با شما هستیم.

آموزش قدم به قدم چهار مهارت آیلتس با:

  • 36 ساعت ویدیو آموزشی
  • کتاب های تخصصی تالیف استاد کیهانی
  • برنامه ریز ۱۲۰ روزه آیلتس
  • پشتیبانی انحصاری Golden Support
  • مکمل های آموزشی (پادکست ها و …)

جهت خرید با تخفیف با ما در ارتباط باشید

Hidden
Hidden
Hidden

انواع پکیج های آیلتس آفاق

new forward to ielts (Full)

بسته جامع آیلتس

تک کاربره
15،500،000 تومان

بسته جامع آیلتس

دو کاربره
22،500،000 تومان

دوره جنرال آیلتس

new forward to ielts (GT)

بسته جنرال آیلتس

تک کاربره
14،000،000 تومان

بسته جنرال آیلتس

دو کاربره
20،500،000 تومان

دوره آکادمیک آیلتس

new forward to ielts (AC)

بسته آکادمیک آیلتس

تک کاربره
14،000،000 تومان

بسته آکادمیک آیلتس

دو کاربره
20،500،000 تومان

کمی بیشتر با این دوره های آیلتس آشنا شویم

آشنایی اجمالی با دوره New Forward to IELTS

ویژگی‌های بهترین بسته‌ی آیلتس

با خرید این پکیج چه چیزایی بدست می‎‌آورید؟

برنامه‌ریزی کامل آموزشی

تمامی مراحل آموزش شما توسط پلنر 120 روزه آفاق، برنامه ریزی می شود.

آموزش کامل آیلتس

چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس در این پکیج آموزش داده می شود.

فایل‌های کمک آموزشی

دسترسی به بیش از 900 فایل آموزشی شامل ویدیو، صوت تمرین و کتاب

برنامه‌ریزی کامل آموزشی

در تمامی موارد آموزشی و فنی توسط تیم پشتیبانی آفاق، همراهتان هستیم.

آشنایی با مدرس پکیج آیلتس

طراح و مدرس بسته‌های خانه آیلتس آفاق

استاد هادی کیهانی در سطوح مختلف زبان انگلیسی در بسیاری از آموزشگاه‌های زبان انگلیسی و مراکز آموزش عالي کشور، 33 سال سابقۀ تدریس دارند. ایشان در طول این سال‌ها هزاران زبان‌آموز و مدرس را در سطوح مختلف تربیت کرده‌اند. استاد کیهانی به‌عنوان یکی از نخستین افرادی که در ایران به آموزش آیلتس پرداخته‌، سال‌ها سابقۀ تدریس در دوره‌های بین‌المللی و آزمون‌های سطوح عالی را نيز دارند.

جهت دریافت مشاوره و خرید سریع با تخفیف ویژه با ما در ارتباط باشید

Hidden
Hidden
Hidden

با چهار مهارت اصلی در آیلتس بیشتر آشنا شوید...

توضیحات ویدئویی تدریس 4 مهارت اصلی آیلتس از زبان استاد کیهانی

Listening

IELTS Listening

مهارت شنیداری بیست‌ و‌ پنج درصد نمره کل آزمون آیلتس را می‌سازد. آزمون شنیداری آیلتس شامل چهار فایل می‌باشد که در هر کدام داوطلب باید به ده سوال پاسخ دهد.

در این ۹ ویدیوی آموزشی در مورد مهارتهای مورد نیاز برای بخش Listening به صورت جز به جز صحبت شده و در مورد هریک از انواع سوالات احتمالی در مورد Listening در آزمون آیلتس به صورت تشریحی و کامل صحبت شده است
کتاب Listening موجود در پکیج نیز در فصل اول انواع سوالات و روش جواب دادن آنها را بیان کرده و در ادامه نیز تمرین ها و مثالهای متنوعی برای هریک از 4 بخش Listening ارائه شده است.
در کنار ویدیو ها و کتاب موجود در پکیج، برنامه ریزی رایگان به همراه فایل های صوتی آموزشی و روش های مطالعه نیز در وب سایت ارائه شده است که به شما کمک می کند به بهترین نحو خود را برای این مهارت آماده کنید.

این ویدیو شما را با محتوای ویدیویی و کتاب Listening پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. در ذیل این ویدیو شما تصویر محتوای سرفصل‌های ویدیویی پکیج را مشاهده می‌کنید.

Speaking

IELTS Speaking

مصاحبۀ آزمون آیلتس بیست‌وپنج درصد نمرۀ کل هر داوطلب را بوجود می‌آورد. معمولاً این مصاحبه در روزی جدا از سه مهارت دیگر برگزار می‌شود و نزدیک به پانزده دقیقه طول می‌کشد. مصاحبه آیلتس شامل سه بخش است که استاد کیهانی توضیح کامل در این باره و محتوای و سرفصل‌های کتاب Speaking و همچنین ویدیوهای آموزشی بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” ارائه می‌دهند.

در این مهارت 9 ویدئو آموزشی قرار دارد.در این ویدئو ها به صورت تفضیلی تمامی نکات مهم برای کسب نمرات بالا و مشکلات رایج شرکت کنندگان به همراه راه حل ارائه شده است.مصاحبه های واقعی در کنار توضیحات کامل به شما کمک خواهد کرد بهترین استراتژی ها را برای کسب نمرات بالا اتخاذ کنید.

در کتاب Speaking موجود در پکیج نیز لغات بسیار کاربردی و همچنین مثال هایی از مصاحبه های کامل وجود دارد که به شما کمک میکند توانایی ایده پردازی خود را قوی کنید.

در کنار محتوای پکیج میتوانید از ویدئو ها و مثال های موجود در پلنر استفاده نمایید تا مفاهیم موجود در پکیج را به صورت کاربردی فرا بگیرید.

این ویدیو همچنین شما را با محتوای تمرینات تکمیلی موجود در سایت آشنا می‌کند. در ذیل ویدیو شما تصویر سرفصل‌های بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” را دارید.

Reading

IELTS Reading

هر آزمون مهارت زبان انگلیسی، بدون ارزیابی مهارت‌های نوشتاری کامل نمی‌شود و آیلتس هم از این قاعده مستثنی نیست. کسب امتیاز بالا از بخش رایتینگ این آزمون، تسلط شما را در نوشتن به زبان انگلیسی نشان می‌دهد.


بخش IELTS Writing، طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها را ارزیابی می‌کند، مانند توانایی داوطلب در درک اطلاعات متنی و تصویری ارائه‌شده، گرامری (Grammatical Accuracy) یا روانی زبان (Fluency) این امر مستلزم آن است که درک خود را از موضوعات و مفاهیم به‌طور عینی و با استفاده از مهارت‌های نوشتاری مؤثر و متقاعدکننده بیان کنید. مدت پاسخگویی به سوالات رایتینگ، ۶۰ دقیقه است. همچنین ارزیابی این مهارت در آیلتس جنرال و آکادمیک با یکدیگر تفاوت دارد

Writing Task 1 General

IELTS Wrting Task 1 General

داوطلبینی که باید در ماژول General Training آزمون آیلتس شرکت کنند باید در Task1 مهارت نگارش یک نامه بنویسند. این نامه نیز همانند Task1 آکادمیک باید حداقل 150 کلمه داشته باشد و یک سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد. این نامه می‌تواند نامه‌ای رسمی یا غیررسمی باشد و شامل انواع مختلف نامه‌ها ازقبیل نامه‌های درخواست، نامه‌های عذرخواهی، نامه‌های شکایت و… می‌باشد.

در این مهارت 10 ویدیو آموزشی جهت فراگیری نامه نگاری در task 1  این آزمون وجود دارد.در هر یک از ویدئو ها انواه نامه ها به صورت formal و informal آموزش داده شده است.

در کتاب همراه این ویدیو نیز به صورت جز به جز لغات مورد نیاز و نحوه نگارش هر یک از نامه ها به همراه نمومه های مختلف از نامه ها ارائه شده است.

در کنار محتوا میتوانید از پلنر رایگان و فایل ها و تمرین های مکمل برای نظم بخشیدن به روند آماده سازی خود نیز استفاده کنید.

این ویدیو شما را با محتوای کتاب که انواع نامه‌ها و روش نگارش هرنوع نامه به دو صورت رسمی یا غیررسمی است و همچنین ویدیوهای پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. استاد کیهانی همچنین توضیحاتی دربارۀ تمرینات مکمل طراحی شده در سایت ارائه می‌کنند.

Writing Task 1 Academic

IELTS Wrting Task 1 Academic

در آزمون نگارش هر داوطلب باید دو متن بنویسد در ماژول آکادمیک این آزمون در (Task1) داوطلب باید متنی با حداقل 150 کلمه بنویسد این متن یک سوم نمرۀ نگارش را می‌سازد در این بخش متن باید به توصیف علمی یک نمودار، جدول، دیاگرام و… بپردازد.

این مهارت شامل 9 ویدئو آموزشی می باشد که به صورت قدم به قدم نحوه نگارش گزارش نویسی گراف ها، جدول ها، نقشه ها و دیاگرام ها را آموزش داده است.

در کتاب همراه این ویدئو ها به صورت بخش به بخش نحوه نگارش Introduction, Overview and Body Paragraphs توضیح داده شده است.در کتاب با کلمات و لغات مورد نیاز برای نگارش این تسک نیز آشنا خواهید شد.کتاب شامل مثال ها و تمرین های متعدد در هر یک از انواع این تسک میباشد.

در کنار کتاب و ویدئو های آموزشی می توانید از پلنر رایگان که شامل برنامه ریزی روزانه و تمرین های مکمل مورد نیاز شما جهت نظم بخشیدن به آماده سازی داوطلبین است نیز بهره بگیرید.

در این ویدیو شما با محتوای Task1 ماژول آکادمیک در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شوید استاد کیهانی در این ویدیو توضیحات کاملی دربارۀ سرفصل‌های کتاب و ویدیوهای آموزشی این پکیج و همچنین تمرینات مکمل ارائه شده در سایت می‌دهند. 

Writing Task 2

IELTS Wrting Task 2

مهم‌ترین بخش مهارت نگارش در آزمون آیلتس که به عنوان (Task2) شناخته می‌شود دو سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد در این بخش از نگارش داوطلبین آزمون باید یک مقاله با حداقل 250 کلمه بنویسند. موضوعات این مقاله‌ها در آیلتس بیشتر در حوزۀ مسائل اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، زیست محیطی و … می‌باشد.

این مهارت در پکیج شامل 40 ویدئو آموزشی می باشد. در این ویدئو ها ابتدا مروری بر نکات مهم و اصولی دستوری مورد نیاز در مقاله نویسی انجام شده و سپس به صورت گام به گام روش نگارش یک مقاله تشریح شده و نمونه های تحلیل شده مقاله ها نیز در ادامه ارائه شده است.

در کتاب همراه این مهارت تمامی نکات به صورت جزء به جزء آموزش داده شده و نمونه های بسیاری از مقاله های مناسب در اختیار داوطلبین قرار داده شده است.

در کنار محتوای آموزشی پکیج به صورت رایگان می توانید از پلنر همراه جهت نظم بخشیدن به روند آموزشی خود بهره ببرید.

در این ویدیو شما با محتوای بخش Task2 نگارش آزمون آیلتس در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شوید. استاد کیهانی دربارۀ محتوای ویدیویی، فصل‌های کتاب و تمرینات مکمل توضیحات کافی را ارائه کرده‌اند. در ذیل این ویدیو نیز تصویر سرفصل‌های ویدیویی پکیج در این بخش را می‌بینید.

نمونه‌هایی از نحوه تدریس ارائه شده در پکیج‌ها

نمونه‌هایی از نحوه تدریس استاد کیهانی در بسته‌ی New Forward to IELTS

c12
c07
c11
c05
c04
c03

نظرات و نتایج کسب شده

آیا هر 4 مهارت آزمون آیلتس در بسته آموزشی کاور شده است؟
بله این بسته تکنیک های پاسخگویی به سوالات هر چهار مهارت آزمون آیلتس را پوشش می دهد.
روزانه چند ساعت باید برای پلنر 120 روزه زمان گذاشت؟
مطالعه برنامه روزانه تعیین شده برای شما، بین 3 الی 4 ساعت زمان نیاز دارد.
این بسته آموزشی ما را به چه نمره ای می رساند؟
همانطور که نتایج داوطلبین دوره هم نشان می دهد، محتوای دوره برای نمرات بالا برنامه ریزی شده و از نظر نمره ای که می توانید به دست بیاورید هیچ محدودیتی وجود ندارد.
پشتیبانی آموزشی از چه طریق انجام می شود؟
این پشتیبانی از طریق پیج ساپورت در اینستاگرام و پنل کاربری شما در دسترس است.

Hidden
Hidden