دربارۀ شرکت

آزمون سازان راهنمای آفاق

در سال 1397، با توجه به تقاضای روزافزون داوطلبان آزمون بین‌المللی IELTS و در دسترس نبودن مرجعی مناسب و کارآمد برای این عزیزان، جرقۀ تاسیس شرکت آزمون سازان راهنمای آفاق جهت تولید محتوای  آموزشی آیلتس و نکات کلیدی آن زده شد.

آزمون سازان راهنمای آفاق با گردآوری بیش از سی سال تجربۀ موسسان آن در زمینۀ آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف، از مقدماتی تا پیشرفته در سراسر کشور به صورت آنلاین و آفلاین و بیش از بیست سال تجربۀ برگزاری کلاس‌های IELTS وTOFEL ، مسیری کارآمد را برای تولید مجموعه‌ای مختص مخاطبین آزمون آیلتس ترسیم نموده است.

پکیج خودآموز NEW Forward To IELTS پاسخی است به نیاز روزافزون داوطلبان آزمون آیلتس

برنامه‌ریزی و تالیف محتوای  متنی و ویدیویی این بسته آموزشی بیش از دو سال به طول انجامید و در  سال 1398 عملیات علمی و فنی تولید این پکیج آغاز شد. با  ساعت‌ها فیلم‌برداری و تدوین حرفه‌ای همراه با تالیف کتب تخصصی و منحصر به فرد، این پروژۀ نفس‌گیر را در  مرداد ماه 1399 به پایان رساندیم.

وجود بیش از 34 ساعت ویدیوی آموزشی به همراه 7 کتاب و مکمل‌های  مفید آموزشی مثل پلنر 120 روزه، پکیج خودآموز NEW Forward To IELTS را نسبت به سایر دوره‌های آموزشی موجود متمایز کرده است .

حقایق جالب

پکیج خودآموز
NEW Forward To IELTS

بیش از 900 فایل
آموزش تخصصی
بیش از 34 ساعت
ویدیوی آموزشی
بیش از 8800 نفر
کاربر ثبت شده
با تمام توان

در کنار شما هستیم

شرکت آزمون سازان راهنمای  آفاق امروز با داشتن هزاران کاربر پکیج  NEW Forward To IELTSو کسب نتایج درخشان توسط این کاربران، همچنان ارائۀ خدمت به تمامی عزیزانی در سراسر کشور و خارج از ایران قصد کسب آمادگی حضور در آزمون IELTS دارند را  ادامه می‌دهد و پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادات تمامی مخاطبان می‌باشد.

برای دریافت محتوای روزانه در خبرنامه ما مشترک شوید!

اکنون برای اخبار و به روز رسانی های هفتگی ثبت نام کنید