در سال 1397، با توجه به تقاضای روزافزون داوطلبان آزمون بین‌المللی IELTS و در دسترس نبودن مرجعی مناسب و کارآمد برای این عزیزان، جرقۀ تاسیس شرکت آزمون سازان راهنمای آفاق جهت تولید محتوای  آموزشی آیلتس و نکات کلیدی آن زده شد.

آزمون سازان راهنمای آفاق با گردآوری بیش از سی سال تجربۀ موسسان آن در زمینۀ آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف، از مقدماتی تا پیشرفته در سراسر کشور به صورت آنلاین و آفلاین و بیش از بیست سال تجربۀ برگزاری کلاس‌های IELTS وTOFEL ، مسیری کارآمد را برای تولید مجموعه‌ای مختص مخاطبین آزمون آیلتس ترسیم نموده است.

برنامه‌ریزی و تالیف محتوای  متنی و ویدیویی این بسته آموزشی بیش از دو سال به طول انجامید و در  سال 1398 عملیات علمی و فنی تولید این پکیج آغاز شد. با  ساعت‌ها فیلم‌برداری و تدوین حرفه‌ای همراه با تالیف کتب تخصصی و منحصر به فرد، این پروژۀ نفس‌گیر را در  مرداد ماه 1399 به پایان رساندیم.

وجود بیش از 34 ساعت ویدیوی آموزشی به همراه 7 کتاب و مکمل‌های  مفید آموزشی مثل پلنر 120 روزه، پکیج خودآموز NEW Forward To IELTS را نسبت به سایر دوره‌های آموزشی موجود متمایز کرده است .

شرکت آزمون سازان راهنمای  آفاق امروز با داشتن هزاران کاربر پکیج  NEW Forward To IELTSو کسب نتایج درخشان توسط این کاربران، همچنان ارائۀ خدمت به تمامی عزیزانی در سراسر کشور و خارج از ایران قصد کسب آمادگی حضور در آزمون IELTS دارند را  ادامه می‌دهد و پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادات تمامی مخاطبان می‌باشد.