برنامه روزانۀ کار با پکیج جامع “Forward To IELTS”

مشکل اساسی بسیاری از داوطلبانی که خود را در مسیر آماده شدن برای آزمون آیلتس قرار می‌دهند، انتخاب منابع مورد نیاز و نحوۀ استفاده از آن‌ها است، این داوطلبان همچنین نگران چگونگی و زمان‌بندی این روند آماده سازی هستند.

برای اولین بار در در ایران به همراه پکیج جامع “Forward To IELTS” جهت داوطلبانی که قصد آماده شدن برای آزمون آیلتس را دارند یک برنامه ریزی روزانه طراحی شده که داوطلبان آزمون را یکصد و بیست و پنج روز همراهی می کند.

planner

این برنامه‌ریزی منظم بسیاری از نگرانی‌های داوطلبان آزمون را برطرف می‌کند. در این برنامه ریزی روزانه (planner) که فقط از طریق پکیج خودآموز “Forward To IELTS” قابل دسترسی و استفاده است برنامه ریزی روزانه با دو هدف طراحی شده:

در راستای آماده‌سازی برای آزمون آیلتس داوطلبان باید بدانند که هر چه سطح زبان عمومی قوی تری داشته باشند احتمال دستیابی به نمره‌های بالاتر در هر مهارت را دارند. (به یاد داشته باشید که موفقیت در هر آزمون زبانی در حدود ۷۰ درصد به سطح زبان داوطلب و حدود ۳۰ درصد نیز به آمادگی و تکنیک های تست زنی بستگی دارد.)

در این پلنرها که برای یکصدوبیست‌وپنج روز طراحی شده‌اند، کلیۀ منابع ویدیویی مورد نیاز خارج از پکیج، کتاب‌ها و تمریناتی که در راستای ارتقاء سطح زبان عمومی داوطلب نیاز می‌باشد، به صورت رایگان در دسترس قرار داده شده. همانگونه که تـأکید شد، این تنها برنامه‌ریزی کامل، جامع و مدوّنی می‌باشد که در جهت ارتقاء سطح زبان در کنار آزمون موجود می‌باشد. از آنجا که زمان‌بندی روزانه، کاملاً هدفمند طراحی شده، داوطلبان می‌دانند که از چه منابعی در کنارهم، به چه اندازه و در چه مدتی در هر روز باید استفاده کنند و این تا حد زیادی از سردرگمی آن‌ها خواهد کاست و اعتماد به نفس آن‌ها را به دلیل جهش در سطح زبان عمومی آن‌ها بسیار بالا خواهد برد.

ما اطمینان داریم که در کنار این برنامه‌ریزی روزانه و منابعی که در دسترس شما قرار داده شده، شما دیگر نیاز به چیزی برای آماده کردن خود برای آزمون نخواهید داشت چون محتوای کاملی را از نظر تمرین‌های هر مهارت، کتاب‌های مورد نیاز به همراه جزئیات دقیق و صفحات مورد لزوم برای مطالعه، ویدیوهای اضافی مورد نیاز به همراه متن ویدیوها و لغت‌های موجود در آنها به همراه مثال، بصورت رایگان در اختیار شما قرار دارد.

توجه :

تمامی فایل‌های زیرمجموعۀ عناوینی که کنار آن‌ها علامت 🔓 می‌باشد، قفل‌گذاری نشده است و می‌توان با نرم‌افزارهای رایج آن‌ها را باز کرد.

تمامی فایل‌های زیرمجموعۀ عناوینی که کنار آن‌ها علامت 🔒 می‌باشد، قفل‌گذاری شده است و باید آن‌ها را با نرم‌افزار مخصوص پکیج باز کرد.

جهت سهولت استفاده از این فایل‌ها در صفحه راهنمای کاربری یک ویدیوی آموزشی درج شده است که در آن نحوۀ اضافه کردن این فایل‌ها به پکیج توضیح داده شده است.

ویدئو آموزشی استفاده از فایل های پلنر

محتوای پلنرها تنها برای خریداران پکیج‌های آیلتس قابل مشاهده می‌باشد.

آمادۀ خرید هستید؟

روی دکمۀ زیر کلیک کنید!