پکیج جامع آیلتس تک کاربره NEW FORWARD TO IELTS AC+GT (آکادمیک + جنرال)

(دیدگاه 2 کاربر)

۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پکیج جامع آیلتس تک کاربره

نوع آزمون: ویژه آمادگی آزمون آکادمیک و جنرال آیلتس

پشتیبانی ویژه Golden Support

پلن برنامه ریزی 120 روزه Planner

مدرس: استاد هادی کیهانی

دسته آموزشی: New Forward To Ielts

THE STORY OF NEW FORWARD TO IELTS

.

معرفی پکیج NEW FORWARD TO IELTS

بخش‌های مختلف پکیج

 پکیج NEW FORWARD TO IELTS، از 5 بخش کلی تشکیل شده است:

تدریس ویدیویی دوره

قسمت اول: تدریس ویدیویی توسط هادی کیهانی در 104 جلسۀ ویدیویی برای تقویت هر چهار مهارت آزمون آیلتس به شرح زیر:

65 جلسۀ ویدیویی مخصوص Writing

10 جلسۀ ویدیویی جهت آموزش نکات مصاحبه و  Speaking

20 جلسۀ ویدیویی مخصوص مهارت Reading

9 جلسۀ ویدیویی مخصوص مهارت Listening

کتاب‌های دوره

قسمت دوم: سری کامل کتاب‌های تخصصی آیلتس در 7 جلد شامل:

یک جلد کتاب (Essay writing) Writing Task 2 برای تقویت مهارت Writing

یک جلد کتاب (Describing graphs/charts…) Writing Task 1 Academic برای تقویت مهارت Writing

یک جلد کتاب (Letter Writing) Writing Task 1 General Training برای تقویت مهارت Writing

یک جلد کتاب Longman Essay Activator برای تقویت مهارت Writing

یک جلد کتاب جهت آموزش نکات مصاحبه و  Speaking

یک جلد کتاب مخصوص مهارت Reading

یک جلد کتاب مخصوص مهارت Listening به همراه فایل های صوتی لازم

برنامه 120 روزۀ IELTS

مشکل اساسی بسیاری از داوطلبانی که خود را در مسیر آماده شدن برای آزمون آیلتس قرار می‌دهند، انتخاب منابع مورد نیاز و نحوۀ استفاده از آن‌ها است، این داوطلبان همچنین نگران چگونگی و زمان‌بندی این روند آماده سازی هستند. برای اولین بار در در ایران به همراه پکیج جامع “NEW Forward To IELTS” جهت داوطلبانی که قصد آماده شدن برای آزمون آیلتس را دارند یک برنامه ریزی روزانه طراحی شده که داوطلبان آزمون را یکصد و بیست و پنج روز همراهی می کند.

محتوای مکمل آموزشی

محتوای مکمل آموزشی (آیلتس پلاس) بالغ بر 1000 فایل مکمل در قالب ویدیو، صوت، مجلات، کتاب، تمرین و ... در اختیار شما قرار می‌دهد. فایلهای موجود در این مجموعه نقش بسیار مهمی در کسب مهارت لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس ایفا می‌کنند.

سرویس پشتیبانی طلایی (GOLDEN SUPPORT)

بخش پشتیبانی آموزشی پکیج یا Golden Support شامل خدمات زیر می‌باشد:

 1. طرح سؤال از پشتیبان آموزشی به صورت دایرکت اینستاگرامی، جهت رفع اشکالات آموزشی
 2. حضور در 12 جلسه وبینار حل تمرین و تحلیل تست چهار مهارت آزمون آیلتس توسط هادی کیهانی
 3. حضور در 32 جلسه لایو آموزشی

سخن آخر و توصیۀ هادی کیهانی

آشنایی با مدرس دوره

بیوگرافی هادی کیهانی

هادی کیهانی در سطوح مختلف زبان انگلیسی در بسیاری از آموزشگاه‌های زبان انگلیسی و مراکز آموزش عالي کشور، 33 سال سابقۀ تدریس دارند. وی در طول این سال‌ها هزاران زبان‌آموز و مدرس را در سطوح مختلف تربیت کرده‌ است.

هادی کیهانی به‌عنوان یکی از نخستین افرادی که در ایران به آموزش آیلتس پرداخته‌، سال‌ها سابقۀ تدریس در دوره‌های بین‌المللی و آزمون‌های سطوح عالی را نيز دارد. وی از سال 1375 به تدریس و تربیت داوطلبان و مدرسان آیلتس مشغول شده و طراحی دوره‌ها و منابع تدریس آیلتس را بر‌عهده داشته‌ است.

مجموعۀ خودآموز Forward To IELTS حاصل تجربیات سالیان دراز وی در عرصۀ آموزش آزمون آیلتس است که به‌عنوان هدیه‌ای گرانبها در دسترس تمامی افرادی قرار گرفته که قصد آماده‌ شدن جهت شرکت در آزمون آیلتس را دارند.

IMG_20201201_154040_511-500x500-removebg-preview

هادی کیهانی از زبان خودش

نظرات کاربران پکیج

سرفصل‌های دوره

مهم‌ترین بخش مهارت نگارش در آزمون آیلتس که به عنوان (Task2) شناخته می‌شود دو سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد در این بخش از نگارش داوطلبین آزمون باید یک مقاله با حداقل 250 کلمه بنویسند. موضوعات این مقاله‌ها در آیلتس بیشتر در حوزۀ مسائل اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، زیست محیطی و … می‌باشد.

این مهارت در پکیج شامل 46 ویدئو آموزشی می باشد. در این ویدئو ها ابتدا مروری بر نکات مهم و اصولی دستوری مورد نیاز در مقاله نویسی انجام شده و سپس به صورت گام به گام روش نگارش یک مقاله تشریح شده و نمونه های تحلیل شده مقاله ها نیز در ادامه ارائه شده است.

در کتاب همراه این مهارت تمامی نکات به صورت جزء به جزء آموزش داده شده و نمونه های بسیاری از مقاله های مناسب در اختیار داوطلبین قرار داده شده است.

در کنار محتوای آموزشی پکیج به صورت رایگان می توانید از پلنر همراه جهت نظم بخشیدن به روند آموزشی خود بهره ببرید.

در آزمون نگارش هر داوطلب باید دو متن بنویسد در ماژول آکادمیک این آزمون در (Task1) داوطلب باید متنی با حداقل 150 کلمه بنویسد این متن یک سوم نمرۀ نگارش را می‌سازد در این بخش متن باید به توصیف علمی یک نمودار، جدول، دیاگرام و… بپردازد.

این مهارت شامل 9 ویدئو آموزشی می باشد که به صورت قدم به قدم نحوه نگارش گزارش نویسی گراف ها، جدول ها، نقشه ها و دیاگرام ها را آموزش داده است.

در کتاب همراه این ویدئو ها به صورت بخش به بخش نحوه نگارش Introduction, Overview and Body Paragraphs توضیح داده شده است.در کتاب با کلمات و لغات مورد نیاز برای نگارش این تسک نیز آشنا خواهید شد.کتاب شامل مثال ها و تمرین های متعدد در هر یک از انواع این تسک میباشد.

در کنار کتاب و ویدئو های آموزشی می توانید از پلنر رایگان که شامل برنامه ریزی روزانه و تمرین های مکمل مورد نیاز شما جهت نظم بخشیدن به آماده سازی داوطلبین است نیز بهره بگیرید.

داوطلبینی که باید در ماژول General Training آزمون آیلتس شرکت کنند باید در Task1 مهارت نگارش یک نامه بنویسند. این نامه نیز همانند Task1 آکادمیک باید حداقل 150 کلمه داشته باشد و یک سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد. این نامه می‌تواند نامه‌ای رسمی یا غیررسمی باشد و شامل انواع مختلف نامه‌ها ازقبیل نامه‌های درخواست، نامه‌های عذرخواهی، نامه‌های شکایت و… می‌باشد.

در این مهارت 10 ویدیو آموزشی جهت فراگیری نامه نگاری در task 1  این آزمون وجود دارد.در هر یک از ویدئو ها انواه نامه ها به صورت formal و informal آموزش داده شده است.

در کتاب همراه این ویدیو نیز به صورت جز به جز لغات مورد نیاز و نحوه نگارش هر یک از نامه ها به همراه نمومه های مختلف از نامه ها ارائه شده است.

در کنار محتوا میتوانید از پلنر رایگان و فایل ها و تمرین های مکمل برای نظم بخشیدن به روند آماده سازی خود نیز استفاده کنید.

مهارت خواندن بیست‌ و‌ پنج درصد نمره کل آزمون آیلتس را می‌سازد. آزمون شنیداری آیلتس شامل چهار فایل می‌باشد که در هر کدام داوطلب باید به ده سوال پاسخ دهد.

در 20 ویدئوی این مهارت ابتدا با مهارت های پایه و اصلی خواندن آشنا می شود و سپس نحوه برخورد با انواع سوالات آزمون Reading از قبیل Gap Filling, ... آشنا خواهند شد و مثال های مختلفی را فرا خواهند گرفت و با تکنیک های پاسخ گویی به سوالات آشنا خواهند شد.

در کتاب همراه این ویدئو ها نیز قدم به قدم با مهرات های مورد نیاز خواندن آشنا خواهید شد و هر درس را به همراه ویدئو پکیج جلو خواهید رفت.

در کنار محتوای پکیج می توانید از پلنر رایگان و فایل های آموزش لغت و تمرین های مکمل برای نظم بخشیدن به رومد آماده سازی خود نیز استفاده کنید.

مصاحبۀ آزمون آیلتس بیست‌وپنج درصد نمرۀ کل هر داوطلب را بوجود می‌آورد. معمولاً این مصاحبه در روزی جدا از سه مهارت دیگر برگزار می‌شود و نزدیک به پانزده دقیقه طول می‌کشد. مصاحبه آیلتس شامل سه بخش است که استاد کیهانی توضیح کامل در این باره و محتوای و سرفصل‌های کتاب Speaking و همچنین ویدیوهای آموزشی بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” ارائه می‌دهند.

در این مهارت 10 ویدئو آموزشی قرار دارد.در این ویدئو ها به صورت تفضیلی تمامی نکات مهم برای کسب نمرات بالا و مشکلات رایج شرکت کنندگان به همراه راه حل ارائه شده است.مصاحبه های واقعی در کنار توضیحات کامل به شما کمک خواهد کرد بهترین استراتژی ها را برای کسب نمرات بالا اتخاذ کنید.

در کتاب Speaking موجود در پکیج نیز لغات بسیار کاربردی و همچنین مثال هایی از مصاحبه های کامل وجود دارد که به شما کمک میکند توانایی ایده پردازی خود را قوی کنید.

در کنار محتوای پکیج میتوانید از ویدئو ها و مثال های موجود در پلنر استفاده نمایید تا مفاهیم موجود در پکیج را به صورت کاربردی فرا بگیرید.

مهارت شنیداری بیست‌ و‌ پنج درصد نمره کل آزمون آیلتس را می‌سازد. آزمون شنیداری آیلتس شامل چهار فایل می‌باشد که در هر کدام داوطلب باید به ده سوال پاسخ دهد.

در این ۹ ویدیوی آموزشی در مورد مهارتهای مورد نیاز برای بخش Listening به صورت جز به جز صحبت شده و در مورد هریک از انواع سوالات احتمالی در مورد Listening در آزمون آیلتس به صورت تشریحی و کامل صحبت شده است
کتاب Listening موجود در پکیج نیز در فصل اول انواع سوالات و روش جواب دادن آنها را بیان کرده و در ادامه نیز تمرین ها و مثالهای متنوعی برای هریک از 4 بخش Listening ارائه شده است.
در کنار ویدیو ها و کتاب موجود در پکیج، برنامه ریزی رایگان به همراه فایل های صوتی آموزشی و روش های مطالعه نیز در وب سایت ارائه شده است که به شما کمک می کند به بهترین نحو خود را برای این مهارت آماده کنید.

توضیحات تکمیلی

نوع دوره

آیلتس آکادمیک, آیلتس جامع, آیلتس جنرال, ابتدا نوع دوره را انتخاب کنید

2 دیدگاه برای پکیج جامع آیلتس تک کاربره NEW FORWARD TO IELTS AC+GT (آکادمیک + جنرال)

 1. کمال

  من این پکیج رو تهیه کردم با دوستم بنظرتون خودم آکادمیک رو اموزش ببینم یا جنرال؟

 2. سمیرا

  من خریدم ولی کاش دو کاربره میگرفتم خیلی عالی بوددد استاد بسیار مسلط هستن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه برای پکیج جامع آیلتس تک کاربره NEW FORWARD TO IELTS AC+GT (آکادمیک + جنرال)

 1. کمال

  من این پکیج رو تهیه کردم با دوستم بنظرتون خودم آکادمیک رو اموزش ببینم یا جنرال؟

 2. سمیرا

  من خریدم ولی کاش دو کاربره میگرفتم خیلی عالی بوددد استاد بسیار مسلط هستن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *