نمونه تدریس

روش تدریس استاد کیهانی در پکیج NEW Forward To IELTS

در این بخش نمونه هایی از تدریس استاد کیهانی در پکیج NEW Forward To IELTS را مشاهده خواهید کرد. در این ویدیوها در کنار تدریس جذاب و حرفه ای استاد کیهانی، موشن گرافی بسیار متناسب و مثالهای متنوع برای تسهیل یادگیری شما در نظر گرفته شده است. در پک خودآموز آیلتس، تمامی روش های مورد نیاز برای موفقیت در این آزمون در نظر گرفته شده و به بهترین نحو آموزش داده شده اند. تمام موارد ذکر شده از این پک خودآموز آیلتس یک محتوای بسیار کاربردی برای داوطلبین آزمون و همچنین اساتیدی که قصد تدریس آیلتس را دارند ساخته است.

در این ویدیو بخش هایی از یک روش پاسخگویی به سوالات جای خالی یا Gap-Filling که از دسته بسیار پرتکرار سوالات آزمون آیلتس هستند آموزش داده شده است. البته لازم به ذکر است که این روش تنها روش مناسب برای پاسخ دادن به این نوع سوالات نیست و روش های بسیار خوب دیگری نیز در پکیج خودآموز NEW Forward To IELTS آورده شده است.

در این ویدیو بخش هایی از آموزش پکیج NEW Forward To IELTS در مورد Writing Task 1 (Academic Module) را مشاهده میکنید. در این ویدیو روش صحیح نوشتن یک مقدمه به شما آموزش داده شده است. در پکیج خودآموز آیلتس ما به نام NEW Forward To IELTS تمامی روشها در مورد هر یک از انواع سوالات این بخش از آزمون به همراه مثالهای متعدد در کتاب آورده شده است.

در این ویدیو یکی از چندین نوع سبک نگارشی برای بخش مقدمه یا Introduction در Writing Task 2 (Essay Writing) آموزش داده شده است. در پکیج NEW Forward To IELTS تمامی روشهای مناسب برای نوشتن این بخش و کسب نمرات بسیار خوب برای شما آماده شده است.