نکات کاربردی آزمون آیلتس

در این بخش نکات بسیار کاربردی در مورد Skill های مورد آزمون در آیلتس (Reading, Listening, Speaking, Writing) و Sub-skill های زبان انگلیسی شامل لغت (Vocabulary) و گرامر (Grammar) را در قالب پستهای کوتاه آموزشی یاد خواهید گرفت. این بخش شامل چندین شاخه است که هر یک بصورت اختصاصی یک مسیر آموزشی را طی میکند. با کلیک روی سرفصلهای زیر میتوانید ویدیوهای مربوط به این مباحث را مشاهده نمایید.

IELTS Expression

در این ویدیوها میتوانید اصطلاحات بسیار کاربردی برای آیلتس را فرا بگیرید. برای هر یک از این موارد، مثالهای کامل و متناسب با آیلتس ذکر شده است. همچنین کاربردهای مختلف مربوط به هر یک از اصطلاحات آموزش داده شده نیز برای شما در نظر گرفته شده است که میتوانند در بخش اسپیکینگ آیلتس بسیار کاربردی باشند.

Etymology

در این بخش برخی از ریشه های کلمات را یاد خواهید گرفت. یادگیری ریشه کلمات به شما کمک میکند بتوانید معنی برخی از کلماتی را که برایتان ناشناخته هستند را حدس بزنید. همچنین ارتباط بین بسیاری از لغات را نیز فرا خواهید گرفت.

IELTS Vocabulary Through Articles

در این بخش ویدیوهایی برای شما در نظر گرفته شده اند که در هر یک بخشی از یک مقاله به همراه تحلیل آموزشی آن قرار داده شده است. در این ویدیوها لغات در ترکیب های خاص خود یا Collocation ها در متن های مرتبط با آن موضوع آموزش داده شده اند. یادگیری این لغات در موضوع مورد بحث به شما کمک میکند که در کنار یادگیری لغات، کاربرد آنها را نیز فرا بگیرید.

IELTS Skills

در این بخش ویدیوهای کوتاه آموزشی در مورد مهارت های چهارگانه آیلتس برای شما قرار داده شده است. هر یک از این نکات میتواند در روند آموزش شما بسیار کارآمد باشد و پاسخ بسیاری از سوالات شما نیز در این ویدیوها قرار داده شده است.

IELTS Vocabulary

در این بخش ویدیوهایی برای شما آماده شده اند که در هر یک لغات بسیار کاربردی آیلتس برای رایتینگ و اسپیکینگ آموزش داده شده است. این لغات به همراه ترکیبات و مثال های کامل برای یادگیری کامل شما آماده شده اند. همچنین مثالهایی برای هر لغت نیز آورده شده که به شما کمک میکند مفهوم لغت را در قالب جملات بصورت کامل درک نمایید.

IELTS Collocations

IELTS Collocations