آیلتس پلاس چیست؟

مطالبی که در ادامه معرفی خواهند شد، منابع منحصر به فرد و جامعی هستند که توسط استاد هادی کیهانی، تالیف، گزینش و گردآوری شده است.

آیلتس پلاس یک محتوای آموزشی آزمون آیلتس است که شامل دو بخش می باشد.

در این ویدئو با آیلتس پلاس بیشتر آشنا می شوید:

بخش اول آیلتس پلاس: پلنر 120 روزه

برای اولین بار در در ایران به همراه پکیج جامع “Forward To IELTS” جهت داوطلبانی که قصد آماده شدن برای آزمون آیلتس را دارند یک برنامه ریزی روزانه طراحی شده که داوطلبان آزمون را یکصد و بیست و پنج روز همراهی می کند.

پلنر مجموعه ‌ای از ویدیوها، فایل‌های صوتی و متنی است که روند آماده‌سازی کاربران دوره جامع Forward To IELTS را بهبود داده و باعث تسریع در یادگیری مفاهیم موردنیازشان می‌شود.
استاد هادی کیهانی پس از سال ‌ها تجربه در زمینۀ تدریس مفاهیم و رموز آزمون آیلتس، با تالیف، گزینش و گردآوری این مجموعه، گام بزرگی در راستای هدایت صحیح متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس برداشته‌اند و مشکل بزرگ این متقاضیان را بابت جستجو در منابع مختلف حل کرده‌اند.
لازم به توضیح است که پلنر یک محصول جانبی بسیار ارزشمند است که در کنار دورۀ خودآموز Forward To IELTS به خریداران این دوره هدیه داده شده و الزامی در استفاده از آن وجود ندارد.
این محصول همواره درحال بروزرسانی و گسترش است و محتوای آموزشی جدید به آن افزوده می‌شود.

 
 

بخش دوم آیلتس پلاس: ویدیو، کتاب و مجلات رایگان

مجموعه ای گسترده از ویدیو ها، کتاب ها، تمرین ها، مجلات، فیلم های مستند و مقالات، به صورت رایگان برای اعضای سایت مرکز آیلتس آفاق، جهت آمادگی هر چه بهتر در آزمون آیلتس، گردآوری و  در دسترس قرار داده شده و مرتب در حال بروز رسانی می باشد.

در این بخش، کاربران سایت آفاق آیلتس و خریداران پکیج می توانند از محتوای رایگانی که تهیه شده است استفاده کرده و سطح زبانی خود را در چهار مهارت اصلی نوشتاری، شنیداری، صحبت کردن و خواندن بالا ببرند.

برای مشاهدۀ محتوای رایگان باید دارای حساب کاربری باشید.

برای ورود یا ثبت نام روی دکمۀ زیر کلیک کنید!