داوطلبینی که باید در ماژول General Training آزمون آیلتس شرکت کنند باید در Task1 مهارت نگارش یک نامه بنویسند. این نامه نیز همانند Task1 آکادمیک باید حداقل 150 کلمه داشته باشد و یک سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد. این نامه می‌تواند نامه‌ای رسمی یا غیررسمی باشد و شامل انواع مختلف نامه‌ها ازقبیل نامه‌های درخواست، نامه‌های عذرخواهی، نامه‌های شکایت و… می‌باشد.

در این مهارت 10 ویدیو آموزشی جهت فراگیری نامه نگاری در task 1  این آزمون وجود دارد.در هر یک از ویدئو ها انواه نامه ها به صورت formal و informal آموزش داده شده است.

در کتاب همراه این ویدیو نیز به صورت جز به جز لغات مورد نیاز و نحوه نگارش هر یک از نامه ها به همراه نمومه های مختلف از نامه ها ارائه شده است.

در کنار محتوا میتوانید از پلنر رایگان و فایل ها و تمرین های مکمل برای نظم بخشیدن به روند آماده سازی خود نیز استفاده کنید.

این ویدیو شما را با محتوای کتاب که انواع نامه‌ها و روش نگارش هرنوع نامه به دو صورت رسمی یا غیررسمی است و همچنین ویدیوهای پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. استاد کیهانی همچنین توضیحاتی دربارۀ تمرینات مکمل طراحی شده در سایت ارائه می‌کنند.