در آزمون نگارش هر داوطلب باید دو متن بنویسد در ماژول آکادمیک این آزمون در (Task1) داوطلب باید متنی با حداقل 150 کلمه بنویسد این متن یک سوم نمرۀ نگارش را می‌سازد در این بخش متن باید به توصیف علمی یک نمودار، جدول، دیاگرام و… بپردازد.

این مهارت شامل 9 ویدئو آموزشی می باشد که به صورت قدم به قدم نحوه نگارش گزارش نویسی گراف ها، جدول ها، نقشه ها و دیاگرام ها را آموزش داده است.

در کتاب همراه این ویدئو ها به صورت بخش به بخش نحوه نگارش Introduction, Overview and Body Paragraphs توضیح داده شده است.در کتاب با کلمات و لغات مورد نیاز برای نگارش این تسک نیز آشنا خواهید شد.کتاب شامل مثال ها و تمرین های متعدد در هر یک از انواع این تسک میباشد.

در کنار کتاب و ویدئو های آموزشی می توانید از پلنر رایگان که شامل برنامه ریزی روزانه و تمرین های مکمل مورد نیاز شما جهت نظم بخشیدن به آماده سازی داوطلبین است نیز بهره بگیرید.

در این ویدیو شما با محتوای Task1 ماژول آکادمیک در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شوید استاد کیهانی در این ویدیو توضیحات کاملی دربارۀ سرفصل‌های کتاب و ویدیوهای آموزشی این پکیج و همچنین تمرینات مکمل ارائه شده در سایت می‌دهند. در ذیل این ویدیو نیز سرفصل‌های ویدیویی پکیج در این بخش را می‌بینید.