توافق‌نامۀ خرید و بهره‌برداری 

 

 1. دورۀ Forward To IELTS فقط قابلیت اجراء روی کامپیوترهای ویندوزی را دارد.

 2. تمامی محتوای دورۀ Forward To IELTS و محتوای مکمل آیلتس پلاس، صرفاً از طریق پنل کاربری خریدار، در سایت afaqielts.com در دسترس خواهد بود.

 3. کتاب‌های مربوط به دورۀ Forward To IELTS ظرف مدت 3 الی شش روز کاری، از طریق پست به نشانی اعلام شده توسط خریدار ارسال خواهد شد.

 4. پنل کاربری خریدار، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پس از ثبت خرید، توسط واحد فنی ساخته شده و فعال شدن آن طی یک پیامک حاوی نام کاربری و کلمۀ عبور به وی اعلام خواهد شد. به پنل‌هایی که توسط خریدار ساخته شده باشد، هیچگونه خدماتی ارائه نخواهد شد.

 5. لایسنس اختصاصی هر خریدار، از طریق پنل کاربری وی در دسترس خواهد بود.

 6. لایسنس ارائه شده، یکبار مصرف است و فقط برای فعال سازی نرم‌افزار دوره بر روی یک دستگاه کامپیوتر قابل استفاده می‌باشد.

 7. لایسنس ارائه شده، پس از فعال شدن به مدت یک‌سال قابل استفاده خواهد بود. خریدار می‌بایست زمانی اقدام به فعال سازی لایسنس خود نماید که قصد استفاده از دورۀ Forward To IELTS را دارد. دریافت لایسنس جدید، برابر با خرید مجدد دوره خواهد بود.

 8. دورۀ Forward To IELTS فقط از طریق نرم‌افزار اختصاصی ارائه شده قابل استفاده است.

 9. خرید دوره‌های چند کاربره صرفاً مختص افراد دارای نسبت خویشاوندی یا روابط دوستانۀ نزدیک می‌باشد. جهت پیشگیری از بروز مشکلات بعدی که ناشی از عدم ارتباط مستقیم کاربران افزوده شده با خریدار اصلی خواهد بود، از خرید دورۀ چندکاربره به همراه افراد غریبه، خودداری نمایید.

 10. در دوره‌های چندکاربره، خریدار اصلی، مالک نرم‌افزار و لایسنس‌های ارائه شده می‌باشد که با معرفی سایر افراد، اجازۀ دسترسی به نرم‌افزار و محتوای دورۀ Forward To IELTS را به آنها خواهد داد. تمامی کاربران از خدمات یکسان پشتیبانی فنی و آموزشی برخوردار می‌شوند.

 11. مسئولیت صحت اطلاعات کاربران افزوده شده بر عهدۀ خریدار اصلی می‌باشد. مرکز آیلتس آفاق نسبت به کاربران افزوده شده، در خصوص مواردی غیر از پشتیبانی فنی و آموزشی، مسئولیتی ندارد.

 12. تغییر کاربران یا مواردی از این قبیل، حداکثر ظرف مدت یک هفته پس از ثبت سفارش، با شرط عدم فعال سازی لایسنس‌ها توسط کاربران افزوده شده و صرفاً با ثبت درخواست در پنل کاربری توسط خریدار اصلی امکان‌پذیر است.

 13. پشتیبانی فنی دورۀ Forward To IELTS در دو بخش سایت (که به پیگیری مشکلات احتمالی کاربران در سایت اختصاص دارد) و نرم‌افزار (که به پیگیری مشکلات احتمالی کاربران در نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار دورۀ Forward To IELTS اختصاص دارد) از طریق سیستم تیکتینگ در پنل کاربری انجام خواهد شد.

 14. پشتیبانی آموزشی دورۀ Forward To IELTS از طریق دایرکت پیج ielts.pack.support در اینستاگرام ارائه خواهد شد.

 15. نحوۀ استفاده از تمامی خدمات سایت، نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار اختصاصی دوره، پشتیبانی فنی و آموزشی و کلیۀ موارد لازم، در صفحۀ راهنمای کاربری در سایت ارائه شده است.

 16. تمامی اطلاعیه‌های احتمالی در پنل کاربری خریداران درج می‌شود.

 17. مرکز آیلتس آفاق، ارائۀ خدمات مطابق شرایط فوق‌الذکر را تضمین می‌نماید.

 18. خریدار با پذیرش این توافق‌نامه نسبت به اجراء مفاد آن متعهد می‌شود.